اخبار سیاسی

بی اعتنایی به دیدگاه های بخش خصوصی در لایحه بودجه

به نظر می رسد بودجه سال 99 در شرایطی تهیه شده که احتیاج به حضور و نظرات بخش خصوصی در آن دیده نشده است. در فرآیند تدوین لایحه بودجه، به نظر می رسد دولتی ها فرآیند و کوشش های بخش خصوصی را کمرنگ تر از واقعیت دید ه اند. در سال گذشته، در مرحله تدوین لایحه بودجه...

6 اسفند 1398

ملاقات صالح و عبدالمهدی درباره تشکیل کابینه و خواسته های تظاهرکنندگان

رئیس جمهور عراق امروز (یکشنبه) با نخست وزیر مکلف این کشور درباره بعضی موضوعات مصاحبه کرد.

30 بهمن 1398

سخنگوی وزارت خارجه: آمریکا بی فایده برای دخالت در امور داخلی ایران کوشش می نماید

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تأکید کرد که تیم سیاست خارجی آمریکا با پرداختن به موضوعات موهوم و بی اساس، به عبث برای دخالت در امور داخلی ایران کوشش می نماید.

18 بهمن 1398

سعد الحریری: برای تشکیل کابینه آینده، کاندید نمی شوم

رئیس دولت پیشبرد امور لبنان هرگونه نامزدی خود برای تشکیل دولت آینده این کشور را تکذیب کرد.

16 بهمن 1398

ادعای وزیر دفاع آمریکا درباره دست داشتن ایران در حملات به منافع آمریکا در عراق

وزیر دفاع آمریکا ادعاهایی را علیه نقش ایران در حملات به منافع کشورش در عراق عنوان کرد.

13 بهمن 1398

لایحه کنگره آمریکا درباره ناآرامی های ایران

فارس نوشت: در ادامه حمایت های پی در پی مقام های آمریکایی از ناآرامی های اخیر ایران، این بار کنگره لایحه ای در حمایت از معترضان ارائه داد.

7 بهمن 1398

جدیدترین توافقات درباره انتخاب نخست وزیر عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از السومریه، عباس الزاملی نماینده ائتلاف فتح عراق احتمال داد که نامزد تصدی پست نخست وزیری به زودی معلوم شود.

5 بهمن 1398

روز دانشجو، روز رهروان راه علم و دانش

پاییز، فصل زیبا و رنگارنگی است، فصلی که آغازگر رویدادهای تازه بوده و در دل این همه زیبایی، ممکن است حوادثی تلخ را هم به خود دیده باشد. برگ ریزان پاییز همیشه برای ما زیباست، ولی وقتی به تقویم رسمی کشورمان نگاه می کنیم، چشمان ما روی روزی در آذرماه میخکوب...

2 بهمن 1398

سریال حکایت های کمال به بچه ها چه موضوعاتی را آموزش می دهد؟، انتقاد نویسنده سریال از بی توجهی مسئولان به تولید آثار فرهنگی برای کودک

نویسنده سریال حکایت های کمال از بی توجهی مسئولان به تولید آثار فرهنگی برای بچه ها انتقاد کرد.

1 بهمن 1398

نشست سیاسی استکبار داخلی و جنبش دانشجویی امروز، 13 آذر در دانشگاه آزاد زنجان برگزار می شود

نشست سیاسی استکبار داخلی و جنبش دانشجویی امروز، 13 آذر با حضور سعید زیباکلام در دانشگاه آزاد زنجان برگزار می شود.

30 دی 1398

عراق، واکنش ها به درخواست عجیب یک گروه اهل سنت، تاکید الفتح بر رسیدگی فوری به شرایط نجف و ذی قار

تاکید ائتلاف الفتح بر رسیدگی فوری به شرایط استان های نجف اشرف و ذی قار، واکنش منفی به درخواست یک گروه اهل سنت برای معرفی یک شخصیت غیرشیعی به عنوان نخست وزیر و اظهارات ابراهیم الجعفری نخست وزیر و وزیر خارجه اسبق از جمله خبرهای عراق است.

28 دی 1398

بودجه جاری سال 99 کل کشور بدون نفت بسته شد

دولت در لایحه بودجه سال 99 کل کشور که به زودی تقدیم مجلس می گردد، سهم نفت در بودجه جاری را به صفر رسانده و بودجه وزارت نفت را از ذیل بودجه شرکت ملی نفت خارج نموده است.

15 دی 1398

حمله سارقان به اثر قرون وسطایی فرانسه

براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، سارقان به کلیسای اولورون-سنت-ماری حمله کرده و آثار تاریخی آن را به سرقت بردند. این خبر پیرامون دزدیده شدن آثار کلیسای اولورون-سنت-ماری نگارش شده است.

11 دی 1398

ارتقای جایگاه صنایع دستی استان های غرب کشور

خبرنگاران/لرستان معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ارتقای جایگاه صنایع دستی استان های غرب کشور را یکی از برنامه های اصلی این وزارت خانه دانست.

7 دی 1398

توافق ریاض میان شورای انتقالی و عبد ربه منصور هادی امضا شد

به گزارش خبرنگاران ، العربیه از امضای توافق ریاض میان دولت مستعفی یمن و شورای انتقالی جنوبی با نظارت محمد بن سلمان ولیعهد سعودی و محمد بن راید ولیعهد ابوظبی خبر داد.

5 دی 1398

بازی سرنوشت ساز در ایالت آیووا ، احتمال ابتلای بایدن به سرنوشت کلینتون

طرح موضوع اوکراین گیت در فضای سیاسی آمریکا، صرفا برای دونالد ترامپ هزینه ساز نبوده است. این مسئله منجر به کاهش محبوبیت بایدن نزد برخی رای دهندگان دموکرات و متعاقبا، گرایش این رای دهندگان به نامزدهای دیگر مانند وارن و سندرز شده است.

1 دی 1398

کوشش آمریکا برای استقرار در مناطق نفتی سوریه غیرقانونی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از العالم، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه بعد از نشست کمیته قانون اساسی سوریه با حضور وزیران امور خارجه ایران و ترکیه در ژنو گفت: حضور آمریکا و دیگر اعضای ائتلاف تحت فرمان آمریکا در سوریه غیرقانونی است و اقدامات آنها در...

27 آذر 1398

فناوری فضایی سودآورترین فعالیت مالی می گردد

خبرنگاران- معصومه بخشی پور: نقش پررنگ فناوری فضایی در توسعه مالی کشور با توجه به کاربردهایی که می تواند در زندگی مردم داشته باشد، سبب شده تا این فناوری به صورت هوشمندانه ای به عنوان نمادی برای تحقق بخشی از سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی دیده گردد. برمبنای...

9 آذر 1398

وزرای خارجه گروه 7 امروز تشکیل جلسه می دهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو آلمان، وزرای امورخارجه هفت کشور صنعتی امروز در شهر لوکا واقع در شمال ایتالیا گرد هم آمده تا در نشستی دو روزه درباره موضوعاتی مانند اوضاع سوریه، اوضاع اقتصادی اروپا، بحران اوکراین و روند صلح در خاورمیانه و ایران بحث...

6 آذر 1398

اردوغان: به اراضی سوریه چشم طمع نداریم

رئیس جمهور ترکیه روز یکشنبه گفت که این کشور هیچ گونه چشم طمعی به سرزمین های سوریه ندارد، بلکه در برابر کسانی که می خواهند این کشور را تجزیه نمایند ایستاده است.

3 آذر 1398
تعداد: (87)