جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات

خبرنگاران امروز یکی از فراوری کنندگان محتوا در شبکه ملی اطلاعات هستند که امروز ابزارشان متفاوت شده، روزی با روزنامه سر و کار داشتند اما امروز فضای مجازی است.

جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه دولت با بیان مطلب فوق بیان کرد: دولت در گذشته برای حمایت از خبرنگاران مصوباتی داشت، امروز هم ما پیشنهاد دادیم به خبرنگارانی که در جامعه خبری کشور فعالیت می نمایند و ابزار اصلی کارشان فضای مجازی است اینترنت رایگان داده گردد که رئیس جمهوری نیز با این پیشنهاد موافقت کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ظرف یکی دو روز آینده سایت ثبت نام باز خواهد شد، گفت: خبرنگارانی که در جامعه خبری کشور فعالیت می نمایند می توانند ثبت نام نمایند. با وزارت ارشاد باید هماهنگی لازم صورت گیرد و لیست خبرنگاران باید معین گردد.

جهرمی همچنین در مورد خریداری گذرنامه برای ریجستری تلفن های همراه، گفت: فعالیت های که رو به سمت دور زدن قانون می آورد یک مفهوم درون خود دارد و آن این است که روال فعلی اشکالاتی را وارد دارد.

وی اضافه نمود: وارد نماینده ای که می تواند گوشی را وارد کند و عوارض حداقلی هم می دهد دلیل ندارد که بخواهد چنین شیوه ای را استفاده کند و هزینه ای را برای خودش و مصرف نماینده ایجاد کند.

وزیر اتباطات و فناوری اطلاعات گفت: واقعیت از دید ما این است که در ثبت سفارش و تخصیص ارز مشکلاتی وجود دارد و واردات رسمی دچار اختلال است که همین امر باعث این اتفاقات می گردد.

جهرمی در انتها اعلام کرد: وقتی قانون اصلی دچار مشکل است مجبوریم محدودیت های بیشتری اعمال کنیم که در نهایت مردم را اذیت می نماید.

منبع: ایران آنلاین

به "جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات هدیه دولت به خبرنگاران از زبان وزیر ارتباطات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید