گزارش مولر از دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پرفروش ترین کتاب ایالات متحده شد

به گزارش وبلاگ گردشگری و مسافرت، روزنامه واشنگتن پست با همکاری انتشارات و کتابفروشی اسکریبنر دو نسخه الکترونیک و چاپی از گزارش رابرت مولر منتشر نموده که به پرفروش ترین کتاب آمریکا تبدیل شده است.

گزارش مولر از دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پرفروش ترین کتاب ایالات متحده شد

به گزارش خبرگزاری ایبنا به نقل از سی ان بی سی، گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، چند هفته ای است که منتشر شده است.

روزنامه واشنگتن پست با همکاری انتشارات و کتابفروشی اسکریبنر با استفاده از نسخه پی دی اف این گزارش آن را به صورت الکترونیک و کتاب کاغذی چاپ نموده است که هم اکنون پرفروش ترین کتاب آمریکا محسوب می گردد. به گفته آسوشیتدپرس هفته گذشته این کتاب بیش از 40 هزار نسخه فروش داشته است.

در این کتاب علاوه بر گزارش مولر درباره انتخابات آمریکا و حوادث بعد از آن ضمیمه ای نیز از گزارش ویلیام بار دادستان آمریکا آورده شده است که در هفته های گذشته شماره اول لیست کتاب های مستند آمازون بوده است.

از بخش های جذاب این کتاب وجود مقالات تحلیلی روزنامه نگاران مشهور واشنگتن پست است که در این کتاب موجب پرفروش شدن آن شده است.

چنین تجربه ای در سال 2004 در خصوص انتشار گزارش کمیسیون حادثه یازدهم سپتامبر رخ داده بود. این گزارش توسط نورتون اند کامپنی چاپ شده بود و پرفروش ترین کتاب آمریکا شده بود.

دونالد ترامپ در اظهار نظری گفته بود که گزارش مولر در حقیقت گزارش احزاب دموکرات کشور آمریکاست. ترامپ این گزارش را حاصل عصبانیت دموکرات ها از دولتش خطاب نموده بود.

در سال های گذشته متون سیاسی و نوشته های افشاگرانه در باره ترامپ فروش زیادی دارد. بازار کتاب های سیاسی هیچگاه مثل دوره ریاست جمهوری ترامپ رونق نداشته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "گزارش مولر از دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پرفروش ترین کتاب ایالات متحده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش مولر از دخالت روسیه در انتخابات آمریکا پرفروش ترین کتاب ایالات متحده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید