اعلام آمادگی تیم های کشتی روسیه و ترکیه برای شرکت در جام موسوی

به گزارش وبلاگ گردشگری و مسافرت، چند تیم خارجی برای شرکت در اولین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد سید جعفر موسوی اعلام آمادگی کردند.

اعلام آمادگی تیم های کشتی روسیه و ترکیه برای شرکت در جام موسوی

به گزارش وبلاگ گردشگری و مسافرت، با پیشنهاد فدراسیون کشتی و موافقت اتحادیه جهانی، از سال جاری جام سیدجعفر موسوی در تقویم اتحادیه قرار گرفته و قرار است روزهای 10 و 11 آبان ماه این رقابت ها در سالن شهید بهشتی شهر مشهد برگزار گردد.

سیدجعفر موسوی مربی سازنده کشتی مشهد که در مقطعی نیز سرپرستی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان را برعهده داشت، به دلیل بیماری درگذشت و فدراسیون کشتی نیز برای پاسداشت این مربی پیشنهاد برگزاری جام موسوی را به اتحادیه جهانی داد.

امیر توکلیان مدیر تیم های ملی کشتی پایه در این رابطه به وبلاگ گردشگری و مسافرت اطلاع داد: اینطور که گفته می گردد تیم های خوبی به ایران می آیند. قرار است روسیه، ترکیه و ارمنستان با ترکیب کامل بیایند، ضمن اینکه تیم های ملی نونهالان، نوجوانان و سه تیم از استان خراسان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

مسابقات به صورت تیم به تیم در مشهد برگزار می گردد و به همین منظور اردوی تیم ملی نوجوانان و نونهالان از اول آبان ماه در مشهد برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام آمادگی تیم های کشتی روسیه و ترکیه برای شرکت در جام موسوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی تیم های کشتی روسیه و ترکیه برای شرکت در جام موسوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید