همایشها و نمایشگاه ها

گزارش، موضع روسیه درباره عملیات نظامی جدید ترکیه در خاک سوریه چیست؟

روسیه ضمن اینکه مسئولیت وضعیت بوجود آمده را به گردن آمریکا انداخته، میخواهد نقش میانجی را بازی نموده و اصرار دارد مقامات دمشق و آنکارا و نمایندگان نمودها با دولت سوریه مذاکره نمایند، البته نسبت به دورنمای مذاکرات آستانه نگران است.

28 آبان 1398

تحریم های آمریکا بازگشت به بربریت و نقض مدنیت است

معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: تحریم های آمریکا نه تنها به مدنیت ختم نمی شود بلکه بازگشت به بربریت و نقض مدنیت است.

27 آبان 1398

ارتش یمن از بزرگ ترین عملیات پهپادی در عمق عربستان سعودی اطلاع داد

شبکه خبری المسیره یمن امروز از اجرای بزرگ ترین عملیات پهپادی در عمق عربستان سعودی اطلاع داد و گفت جزئیات این عملیات بزودی اطلاع رسانی می گردد.

18 آبان 1398

انعقاد 111 توافق نامه میان بخش صنعت و شرکت های دانش بنیان

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از انعقاد 111 توافق نامه با حجم 419 میلیارد تومان در گردهمایی فناورانه صنعت فولاد خبر داد.

16 آبان 1398

صلاحیت دولت بوریس جانسون زیر ذره بین اسکات ها

احتمال دادن رای عدم اعتماد به دولت بوریس جانسون با چراغ سبز اسکات ها برای ائتلاف با حزب اصلی مخالف دولت انگلیس قوت گرفت.

12 آبان 1398

استقرار یگان های نداجا در جدیدترین پایگاه دریایی ارتش، پسابندر به تجهیزات نظامی مجهز شد

خبرنگاران:رئیس سازمان جهاد خودکفایی و تحقیقات صنعتی نیروی دریایی ارتش از استقرار یگان های این نیرو در پایگاه دریایی پسابندر خبر داد. پسابندر، جدیدترین پایگاه نظامی نداجا است که در حاشیه دریای عمان احداث شده است.

30 مهر 1398

نمایشگاه سال جاری جلوه ای از پیشرفت صنایع دستی است

عضو انقلاب فرهنگی و رئیس جهاد دانشگاهی کشور با قدردانی از وزارت میراث فرهنگی برای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی گفت: در سال های اخیر صنایع دستی پیشرفت بسیار جدی داشته است که شاید عموم مردم از آن اطلاعی نداشته باشند، اما این نمایشگاه جلوه این پیشرفت را...

15 مهر 1398

انصارالله از دو سامانه پدافند هوایی رونمایی می نماید

سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت، از دو سامانه پدافند هوایی به زودی رونمایی می گردد.

9 مهر 1398

40درصد ظرفیت اقامتی خراسان رضوی در اختیار گردشگران خارجی است

سرپرست معاونت گردشگری خراسان رضوی گفت: با توجه به استقبال بالایی که امروزه از سمت گردشگران خارجی صورت می گیرد حدود 40 درصد ظرفیت اقامتی کل استان در اختیار این گردشگران قرار گرفته است.

9 مهر 1398

افزایش سهم اشتغال روستایی به 23.5 درصد در کشور، 25 درصد روستاییان عضو صندوق بیمه روستایی

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تدوین آیین نامه ثبت الکترونیک کردن کلیه اطلاعات مربوط به اشتغال کشور اطلاع داد و گفت: این آیین نامه در کمیسیون اجتماعی دولت در حال آنالیز است و آخرین مراحل خود را طی می نماید.

27 شهریور 1398

صادرات 4، 3میلیون دلاری صنایع دستی آذربایجان شرقی در سال 96

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از صادرات قریب به 4میلیون و 300هزار دلار صنایع دستی آذربایجان شرقی در سال 96 اطلاع داد.

26 شهریور 1398

نمایشگاه نگاره های چوبی در سازمان میراث فرهنگی

نمایشگاه آثار ویدا بورانی در رشته نگاره های چوبی (معرق و منبت) در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برپا شده است.

23 شهریور 1398

پارکی عجیب در اعماق خلیج فارس

بحرین به دنبال کشاندن غواصان دنیا به سمت خود است! بحرین، کشوری جزیره ای در خلیج فارس است که در حدود 778 کیلومتر مربع وسعت دارد. پایتخت این کشور منامه و زبان رسمی آن عربی است. بحرین از 33 جزیره شکل یافته که بیشتر آن ها از دشت های بیابانی تشکیل می شوند و بلندترین...

22 شهریور 1398

ازدواج ساده؛ مهربانی مفصل

مریم عزیزی- ارومیه - خبرنگار :این روزها آمار و ارقام حکایت از کاهش ازدواج در بین جوانان دارد که آذربایجان غربی هم از این شرایط دور نمانده است.

10 شهریور 1398

گزارش، دلایل ادامه ناآرامی ها در هنگ کنگ و آنالیز احتمال نقش آمریکا

هنگ کنگ امروز عصر برای یک تظاهرات ضددولتی دیگر آماده می گردد و آنطور که به نظر می رسد آشوب و ناآرامی در این منطقه اقتصادی و تجاری قصد به انتها رسیدن ندارد.

2 شهریور 1398

شرکت های دانش بنیان از صندوق نوآوری و شکوفایی مطالبه گری نمایند

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه شرکت های دانش بنیان نسبت به صندوق نوآوری و شکوفایی مطالبه گری داشته باشند، گفت: ما در کوشش هستیم تا بر اساس فرصت اقتصادی شرکت ها و شرایط حاکم بر کشور سرویس های متنوعی به آنها ارائه دهیم.

1 شهریور 1398

فصل جدیدی از گردشگری در سیستان و بلوچستان رقم خواهد خورد، دو محور گردشگری جدید در چابهار تعریف می شود

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: فصل جدیدی از گردشگری در سیستان و بلوچستان رقم خواهد خورد.

13 مرداد 1398

توسعه جامعه در گروی توزیع عادلانه اطلاعات

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات است. امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان ها دارد و سازمانی پیروز تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ تر کند.

31 تیر 1398

اولین اطلاعات رسمی PS5 منتشر شد؛ منتظر بزرگترین جهش ممکن باشید

مارک سرنی، طراح و معمار کنسول پلی استیشن 4، وظیفه طراحی کنسول بعدی سونی را هم برعهده دارد؛ کنسولی که سونی فعلا نمی خواهد با اسم پلی استیشن 5 یا همان PS5 آن را خطاب کند. نسل بعدی پلی استیشن، کنسولی که سونی چهار سال گذشته را مشغول طراحی آن بوده، طبق گفته مارک...

17 تیر 1398

نقد رفتار 2 سرمربی؛ کاش بدانید چه می گوئید!

افشین قطبی و علیرضا منصوریان حرف های عجیبی می زنند. آن ها در فوتبال غرب و شرق حضور داشته اند و شنیدن این حرف ها از آن ها بیش از حد باورنکردنی است.

3 تیر 1398
تعداد: (31)