کارخانه: تیم ملی والیبال باید کار را در روسیه تمام کند، ریسک بزرگی کردم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: مسابقات انتخابی المپیک 2020 در روسیه ارزش زیادی دارد و هر چند حریفان سختی پیش روی ما هستند ولی باید کار را در همین رقابت ها، تمام کنیم.

کارخانه: تیم ملی والیبال باید کار را در روسیه تمام کند، ریسک بزرگی کردم

مصطفی کارخانه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص قبول راهنمایی تیم شهرداری ارومیه در فصل آینده لیگ برتر والیبال گفت: قبول دارم ریسک بزرگی کردم که به ارومیه آمدم ولی بی تجربه نیستم و در تصمیماتی که می گیرم، تجربه و منطق، حاکم است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه ادامه داد: خوشبختانه مردم ارومیه، والیبال را به خوبی می فهمند و مسئولان شهر و مربیان و پیشکسوتان نیز در کنار تیم هستند تا به ما یاری نمایند. بعد از دیدن شور و هیجان مردم ارومیه، انگیزه و روحیه زیادی دارم تا تمام کوشش خود را برای کسب بهترین نتایج ممکن به کار بگیرم. رقیبان بسیار سختی در لیگ داریم که دیدار با تک تک آنها واقعاً سخت است.

وی در خصوص اینکه آیا رویای قهرمانی ارومیه در لیگ برتر، محقق خواهد شد یا خیر، گفت: من قطعاً با انگیزه قهرمانی به ارومیه آمدم و با همین تفکر نیز پیش می روم. امیدوارم به هدف خود برسیم ولی برای قهرمان شدن باید همه عوامل از جمله امکانات و پول به موقع در دسترس باشد. حمایت تماشاگران نیز باعث خواهد شد تا همه با تمام وجود خود، کار نمایند. من به تیم شهرداری ارومیه خوشبین هستم.

کارخانه در خصوص بدحسابی تیم شهرداری ارومیه در سال های گذشته توضیح داد: یکی از سوالات مهم من از مسئولان شهرداری در خصوص مسائل اقتصادی و پرداخت های آنها بود که با قول مساعد مسئولان روبرو شدم. به همین دلیل، بازیکنان تیم، مبلغی از رقم قرارداد فصل آینده را دریافت نموده اند.

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران در خصوص مسابقات انتخابی المپیک 2020 در روسیه نیز صحبت کرد: این مسابقات ارزش زیادی دارد و هر چند که حریفان سختی پیش روی ما هستند ولی باید کار را در همین مسابقات، تمام کنیم. بازی نخست با کوبا برای تیم ملی بسیار مهم است ولی من معتقدم کوبا تیمی نیست که مقابل ایران، حرفی برای گفتن داشته باشد و بیشتر انرژی ملی پوشان باید روی بازی با روسیه معطوف گردد. ما روسیه را در ارومیه شکست دادیم و نشان دادیم که این تیم، شکست ناپذیر نیست. درست است که تیم ملی از حمایت تماشاگران برخوردار بود ولی قابلیت های بازیکنان باعث شکست روسیه شد.

کارخانه گفت: امیدوارم تیم ملی مثل لیگ ملت های 2019 به خوبی تمرین نموده باشد چون دلیل اصلی نتایج خوب تیم ملی در گفت وگو با ملی پوشان، تمرین خوب بیان شده بود. تیم ایران فاصله چندانی با سطح اول والیبال دنیا ندارد ولی در درجه اول باید به المپیک صعود کنیم.

وی در خصوص اختلاف به وجود آمده بین باشگاه شهرداری ارومیه و پیکان در خصوص انتقال جواد کریمی، پاسور ملی پوش پیکان گفت: ترجیح می دهم به این مسائل ورود نکنم و بهتر است چند و چون این قضیه را از مدیرعامل باشگاه بپرسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کارخانه: تیم ملی والیبال باید کار را در روسیه تمام کند، ریسک بزرگی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانه: تیم ملی والیبال باید کار را در روسیه تمام کند، ریسک بزرگی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید