نسیمی شاد رکورد 100 متر قورباغه جوانان را شکست

خبرنگاران: نماینده شنای ایران در مسابقات قهرمانی جوانان دنیا سنگاپور، صبح امروز (سه شنبه) پیروز شد رکورد ملی 100 متر قورباغه رده سنی جوانان را 10 صدم ثانیه بهبود بخشد.

نسیمی شاد رکورد 100 متر قورباغه جوانان را شکست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، نخستین روز از مسابقات شنای قهرمانی جوانان دنیا با حضور نماینده ایران در ماده 100 متر قورباغه شروع شد. آریا نسیمی شاد در خط ششم دسته چهارم این ماده به آب زد. او در خاتمه توانست زمان یک دقیقه و 5 ثانیه و 17 صدم ثانیه را ثبت کند. با این زمان بار دیگر رکورد ملی رده سنی 15 تا 17 سال توسط این شناگر بهبود یافت.

پیش از این آریا نسیمی شاد با زمان یک دقیقه و 5 ثانیه و 27 صدم ثانیه رکورددار این ماده در رده سنی جوانان بود. نسیمی شاد در این مسابقه از بین 66 نفر به مقام بیست و هشتم دست یافت و از راهیابی مرحله بعد باز ماند. در این ماده آنتون چوپکوف از روسیه با ثبت زمان یک دقیقه و 12 صدم ثانیه پیروز شد علاوه بر کسب مقام نخست مرحله مقدماتی، رکورد جوانان دنیا را هم به نام خود ثبت کند.

در ادامه آریا نسیمی شاد تنها نماینده شنای ایران در این مسابقات باید روزهای آدینه و شنبه (ششم و هفتم شهریور 1394) در ماده های 200 و 50 متر قورباغه به آب بزند.

پنجمین دوره مسابقات شنای قهرمانی جوانان دنیا فینا از سوم تا هشتم شهریور 1394 به میزبانی سنگاپور برگزار می گردد.

منبع: تسنیم

به "نسیمی شاد رکورد 100 متر قورباغه جوانان را شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسیمی شاد رکورد 100 متر قورباغه جوانان را شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید