نتایج مشابه دو مربی ایرانی در سوئد

پویا اسبقی و کوروش حاتمی در گوته بورگ و سیریانسکا نتاسج مشابهی کسب نموده و از 2 بازی 3 امتیاز اندوخته اند. البته اولی در لیگ برتر صعود و دومی در یک دسته پایین تر.

نتایج مشابه دو مربی ایرانی در سوئد

نتایج مشابه دو مربی ایرانی در سوئد

فصل 2019 لیگ سوئد از دو هفته قبل شروع شد و نتایج عجیبی را در خود جای داد. نکته جالب درباره لیگ های برتر و یک سوئد اینکه دو مربی ایرانی در آن ها مشغول فعالیت هستند. پویا اسبقی با گوته بورگ در آلونسکان (لیگ برتر) حضور دارد و کوروش حاتمی نیز در یک دسته پایین تر مسئول فنی سیریانسکا است.

پویا اسبقی نام آشنایی برای فوتبال دوستان ایرانی است. مربی 33 ساله ای که بعد از پیروزیت در دالکورد و گیفل، از سال 2017 روی نیمکت گوته بورگ نشسته و مربیگری این تیم را بر عهده دارد. اسبقی در هفته نخست آلونسکان و همراه با گوته بورگ مقابل اسکیلستونا (تیم سابق علیرضا حقیقی) نهاده شد و با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد. گوته بورگ اما در دومین بازی فصل خود پیروز شد 3 بر صفر الفسبورگ را از پیش رو بردارد و با کسب 3 امتیاز در رده هشتم جدول قرار بگیرد.

-

سیریانسکا با راهنمایی کوروش حاتمی 35 ساله، در هفته اول و در یک بازی خانگی با نتیجه نا امیدکننده 4 بر یک مقابل دگرفورس مغلوب شد. این تیم با حاتمی این نتیجه را در هفته دوم جبران کرد و پیروز شد مقابل فرج با حساب 3 بر صفر به پیروزی برسد. حاتمی که سابقه مربیگری در تیم دوم سیریانسکا و البته باشگاه نوربی را نیز در کارنامه دارد، در سرانجام هفته دوم و با کسب 3 امتیاز، همراه با سیریانسکا در صندلی هشتم سوپرتان (دسته دوم فوتبال باشگاهی در سوئد) نهاده شده است.

-

نکته جالب درباره اسبقی و حاتمی، کسب 3 امتیاز از 2 بازی و حضور در رده هشتم آلونسکان و سوپرتان است. نتایجی مشابه برای دو مربی اصالتا ایرانی که به امید پیشرفت در فوتبال سوئد حضور دارند.

2

منبع: ایران ورزشی

به "نتایج مشابه دو مربی ایرانی در سوئد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج مشابه دو مربی ایرانی در سوئد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید