زوج های مشهوری که در شبکه های اجتماعی با یکدیگر آشنا شدند

خبرنگاران: شاید برایتان جالب باشد بدانید که زوج های مشهور دنیا چگونه با یکدیگر آشنا و وارد رابطه شد اند. آن ها در گذشته مجبور بودند که در مراسمی یکدیگر را ملاقات نمایند، اما با پیشرفت تکنولوژی و تولد شبکه های اجتماعی، ارتباط برقرار کردن بسیار راحت تر شده است به طوری که بسیاری از این ستاره ها به وسیله شبکه های اجتماعی، چون توییتر یا اینستاگرام با هم ارتباط برقرار نموده اند.

زوج های مشهوری که در شبکه های اجتماعی با یکدیگر آشنا شدند

نیک جونز و پریانکا چوپرا

پریانکا چوپرا دوست مشترک نیک جونز و گراهام راجرز در توییتر بود. به همین دلیل توجه نیک را به خود جلب کرد. پس از این که نیک با دوستش گراهام در خصوص او صحبت کردند، نیک تصمیم گرفت که به پریانکا پیغام دهد. او در سپتامبر 2016 به پریانکا پیغام داد، پریانکا نیز پیغام او را بی جواب نگذاشت. آن ها 7 ماه به وسیله جهانی مجازی با هم در ارتباط بودند تا این که حضوری همدیگر را ملاقات کردند. آن ها چندین بار در مراسم مختلف همدیگر را دیدند، اما به دلیل مشغله کاری نتوانستند رابطه ای جدی را شروع نمایند. با این وجود همچنان ارتباط شان را به وسیله شبکه های اجتماعی حفظ کردند تا این که در نهایت در سال 2018 رابطه شان را جدی و به طور اعلام کردند.

کالوین هریس و ریتا اورا

قبل از این که رابطه کالوین هریس با تیلور سوئفت بر سر زبان ها بیفتد، کالوین با ریتا اورا در سال های 2013 تا 2014 در ارتباط بود. اگر چه آن ها جدا شدنشان را در توییتر اعلام کردند، اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که حتی آشنایی آن ها هم از توییتر بوده است. ریتا اورا می گوید که اولین بار هریس در توییتر به او پیغام داد و آن ها پس از کمی حرف زدن تصمیم گرفتند که همدیگر را در جهانی واقعی ملاقات نمایند. گویی اولین دیدار آن ها نیز به خوبی پیش رفت، به طوری که این دو ستاره تصمیم گرفتند رابطه شان را ادامه دهند. اما دوام رابطه آن ها تنها یک سال بود.

آرایانا گرانده و جای بروکس

آرایانا گرانده و جای بروکس نیز از ستاره هایی بودند که یکدیگر را در توییتر پیدا کردند. در آن سال بروکس ویدیویی از خود منتشر کرد و دلایل خودش را از این که چرا آرایانا باید به پیشنهاد دوستی او جواب مثبت دهد، بیان نمود. آریانا نیز آن ویدیو را به مادرش نشان داد و مادرش او را متقاعد کرد که با جی قرار بگذارد. رابطه آن ها از همان جا شروع شد و این دو به مدت 2 سال با هم در ارتباط بودند اما در نهایت در سال 2014 از هم جدا شدند.

ایگی آزیلیا و نیک یان

ایگی آزیلیا و نیک یان رابطه رمانتیک شان را مدیون شبکه های اجتماعی بودند. این دو در سال 2013 رابطه خود را شروع کردند. در واقع اول نیک بود که پستی را با هشتک عاشقانه برای ایگلی آزیلیا در توییترش منتشر کرد و از همان طریق هم جواب مثبت گرفت. آن ها در سال 2015 و در روز تولد 30 سالگی نیک با هم نامزد کردند و درست یک سال بعد رابطه آن ها با انتشار ویدیویی از خیانت نیک به او، بهم خورد. بار دیگر ایگی توییتر را برای تخلیه عصبانیت اش انتخاب کرد و نوشت: من واقعا نمی دانم که اینهمه مدت این مرد را چگونه دوست داشتم.

آمبر روز و ویز خلیفا

آمبر روز با ستاره های زیادی وارد رابطه شده، اما بلند مدت ترین آن ها رابطه او با ویز خلیفا بود که آن هم به وسیله شبکه های اجتماعی شکل گرفت. ویز در توییترش اعلام نموده بود که عاشق آمبر است و آمبر هم این پست او را بی جواب نگذاشت و به او پیغام داد. این دو از سال 2011 در جهانی واقعی رابطه خود را شروع و در سال 2013 به طور رسمی با هم ازدواج کردند. اما این تمام ماجرا نبود، درست چند ماه پس از به جهان آمدن پسرشان، یعنی در سال 2014، این دو برخلاف انتظارها از هم جدا شدند.

مندی مور و تیلور گلدسمیت

مندی مور پس از جدا شدن از رایان آدامز، توانست عشق بعدی زندگی اش را در اینستاگرام پیدا کند. او تیلور گلدسمیت را از روی پستی که در اینستاگرامش گذاشته بود، پیدا کرد. مندی در این باره می گوید: من عکسی از آلبوم او را گرفتم و در اینستاگرامم گذاشتم. تیلور آن را دید و به من جواب داد. همین باعث شد که مکالمه ما ادامه پیدا کند و در نهایت با هم قرار بگذاریم. من از اینستاگرام از این که تیلور را به من داد، واقعا ممنونم.

نایا ریورا و بیگ شان

نایا ریورا عشق زندگی اش را در سال 2013 در توییتر پیدا کرد. او و بیگ شان از این طریق با هم ارتباط برقرار کردند و خیلی زود هم در جهانی واقعی با هم قرار گذاشتند. اما یک سال بعد همه چیز بین آن ها انتها یافت. نایا در توییترش نوشت: رابطه ما تمام شده است. این اولین و آخرین باری است که من به وسیله شبکه های اجتماعی ازدواج می کنم.

منبع: fame10

منبع: برترین ها

به "زوج های مشهوری که در شبکه های اجتماعی با یکدیگر آشنا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوج های مشهوری که در شبکه های اجتماعی با یکدیگر آشنا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید