رئال مادرید با 350 میلیون یورو به دنبال جذب نیمار

باشگاه رئال مادرید خود را آماده ارائه پیشنهادی قابل توجه برای جذب ستاره برزیلی پاری سن ژرمن می نماید.

رئال مادرید با 350 میلیون یورو به دنبال جذب نیمار

به گزارش خبرنگاران، نشریه کاتالان اسپورت گزارش داد باشگاه رئال مادرید برای به خدمت دریافت نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن خود را آماده ارائه پیشنهادی 350 میلیون یورویی می نماید. در صورت عملی شدن این انتقال، مهاجم پیشین بارسلونا دستمزد سالیانه 45 میلیون یورو از رئال مادرید دریافت خواهد نمود. بر اساس این گزارش، باشگاه رئال مادرید بر این باور است که نیمار هدفی قابل دسترس تر از کیلیان امباپه، دیگر ستاره پاری سن ژرمن است.

ناصر الخلیفی، مالک و رئیس باشگاه پاری سن ژرمن اما اخیراً گفته بود نیمار و کیلیان امباپه دو هزار درصد در پاری سن ژرمن خواهند ماند و احتمال جدایی این دو بازیکن از این باشگاه فرانسوی را رد نموده بود. او در ادامه در اظهارنظر دیگری با گفتن این جمله که رئال مادرید به خوبی می داند که نیمار فروشی نیست تأکید نموده بود ستاره برزیلی تیمش فروشی نیست، بازیکنی که در ماه های اخیر بحث احتمال پیوستنش به رئال مادرید و یا احتمال بازگشتش به بارسلونا مطرح شده است.

نیمار 27 ساله که در حال ریکاوری روی مصدومیتی که از ناحیه متاتارسال - استخوان های منتهی به استخوان های پا - به آن دچار شده، است اخیراً در گفت وگو با شبکه تلویزیونی گلوبو برزیل در مورد شایعاتی که پیرامون آینده حرفه ای اش مطرح است و احتمال پیوستن وی به رئال مادرید بر سر زبان ها افتاده، گفته بود: کسی نمی داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن پیش از اینکه دچار مصدومیت اخیرش گردد، این فصل در 23 بازی از رقابت های مختلف برای این تیم به میدان رفته و پیروز به ثمر رساندن 20 گل شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئال مادرید با 350 میلیون یورو به دنبال جذب نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید با 350 میلیون یورو به دنبال جذب نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید