دوست دارم بازی های ناپولی را ببینم، شزنی بازیکن قابل تحسینی است

به گزارش وبلاگ گردشگری و مسافرت، علی دایی مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته مصاحبه ای را با روزنامه گاتزتا ایتالیا درباره نزدیک بودن کریستیانو رونالدو به رکورد گل های ملی اش انجام داد. دایی در این مصاحبه تاکید نمود که این رکورد متعلق به مردم ایران است و خرسند است که بازیکن بزرگی مثل رونالدو این رکورد را می شکند.

دوست دارم بازی های ناپولی را ببینم، شزنی بازیکن قابل تحسینی است

مهاجم پیشین تیم ملی ایران از رونالدو تمجید کرد و او را جزو سه بازیکن برتر فوتبال دانست. همچنین به گفته دایی، تاثیر رونالدو در تیم ملی پرتغال به مراتب بیشتر از تاثیر لیونل مسی در آرژانتین بوده و برای همین مسی شانس کمتری برای رسیدن به رکورد ملی دایی دارد.

این بخش از صحبت های علی دایی در رسانه های داخلی بازتاب یافت. همچنین گفتگوی دایی در سایت های پرتغالی وایتالیایی هم انعکاس بسیار زیادی داشته است و تقریبا تمام سایت های معتبر این کشورها به اظهارات دایی درباره رونالدو و رکورد گل های ملی پرداخته اند.

اما بخشی از صحبت هایی دایی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است به علاقه مندی هایش از لیگ ایتالیا مربوط می گردد.

کاپیتان و سرمربی پیشین تیم ملی ایران در بخشی از صحبت هایش اظهار داشت که یوونتوس با رونالدو شانس بیشتری برای قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دارد.

دایی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا مسابقات سری A ایتالیا را از ایران دنبال می نماید؟ گفت: من لیگ ایتالیا را دنبال می کنم و دوست دارم بازی های ناپولی و یوونتوس را ببینم.

آقای گل فوتبال دنیا در ادامه در پاسخ به این سئوال که به کدام بازیکن در لیگ ایتالیا علاقه دارد؟ تاکید نمود: اکثر بازیکنانی که در بیانکونری (یوونتوس) بازی می نمایند را تحسین می کنم اما اگر مجبور باشم نام بازیکن دیگری را به جز کریستیانو رونالدو بیاورم، می گویم وویچخ شزنی. (دروازه بان لهستانی تیم یوونتوس)

منبع: خبرگزاری مهر

به "دوست دارم بازی های ناپولی را ببینم، شزنی بازیکن قابل تحسینی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوست دارم بازی های ناپولی را ببینم، شزنی بازیکن قابل تحسینی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید