خلیل زاده: دوست دارم چند سال در پرسپولیس بمانم، برانکو مثل پدر است و باشگاه باید او را حفظ کند

شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت که دوست دارد چند سال دیگر در تیمش بماند.

خلیل زاده: دوست دارم چند سال در پرسپولیس بمانم، برانکو مثل پدر است و باشگاه باید او را حفظ کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، شجاع خلیل زاده درباره سومین قهرمانی پرسپولیس و دومین قهرمانی او با سرخپوشان در لیگ برتر گفت: این دوزادهمین قهرمانی من بود، چون همواره قلبم با پرسپولیس است. در زمین افتضاح، بازی سخت و شرایطی که طرفداران می دانند، پیروز شدیم. در شرایطی که خیلی چیزها علیه ما بود، توانستیم قهرمان شویم.

وی اضافه نمود: امیدوارم اگر اتفاقاتی پیش نیاید، در جام حذفی قهرمان شویم و طرفداران مثل سال قبل خشنود شوند. امیدوارم پرسپولیس هر سال قهرمان گردد و طرفداران میلیونی شاد شوند، چرا که آنها را دوست داریم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بحث تمدید قراردادش با این تیم توضیح داد: فردا به باشگاه می روم و امیدوارم اگر طرفداران پرسپولیس دوست مان داشته باشند، می خواهیم چند سال در این تیم بمانم. اگر ما را بیرون نکنند، فعلا اینجا هستیم.

خلیل زاده در رابطه با آینده پرسپولیس برای فصل آینده بیان کرد: اولین موضوع مهم این است که باشگاه، برانکو را حفظ کند. اگر بخواهیم موفقیت بیشتر بخواهیم، یک نفر بزرگ تر باید بالا سر تیم باشد. برانکو مثل پدر برای ما بوده است. تیم خوبی داشتیم، یکدل بودیم و همه با هم روراست هستیم. امیدوارم پرسپولیس که به صندلی اصلی اش رسیده، همین روند را ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیل زاده: دوست دارم چند سال در پرسپولیس بمانم، برانکو مثل پدر است و باشگاه باید او را حفظ کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: دوست دارم چند سال در پرسپولیس بمانم، برانکو مثل پدر است و باشگاه باید او را حفظ کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید