حضور ایران در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان برای نخستین بار

ایران برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان از 27 فوریه تا اول مارس سال 2019 میلادی در مرکز نمایشگاه های بین المللی اوز اکسپو مرکز شهر تاشکند حضور پیدا می نماید.

حضور ایران در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان برای نخستین بار

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در تاشکند، ایران برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان از 27 فوریه تا اول مارس سال 2019 میلادی در مرکز نمایشگاه های بین المللی اوزاکسپومرکز شهر تاشکند حاضر می شود.

سال جاری تعداد غرفه های نمایشگاه بین المللی ساختمان با توجه به حضور کشورهای جدید به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است.

گروه جمهوری اسلامی ایران یکی از گروه هایی است که برای نخستین بار تولیدات خود را در مرکز نمایشگاه های بین المللی اوزاکسپومرکز شهر تاشکند در معرض بازدید عموم قرار خواهد داد.

شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران سازمان دهنده حضور گروه ملی ایران در این نمایشگاه ساختمان است.

هم اکنون بین ازبکستان و جمهوری اسلامی ایران اقداماتی برای توسعه بیش از پیش روابط دوجانبه انجام می گیرد و طرفین در ماه ژوئن سال 2018 میلادی ایجاد کارگروه مشترک سرمایه گذاری های اقتصادی را آنالیز کردند.

ازبکستان نقشه راه گسترش بیش از پیش همکاری های صنعتی با جمهوری اسلامی ایران در زمینه نساجی، ساختمان، نفت، بهداشتی و پزشکی، تبدیل فرآورده های کشاورزی را تدوین می نماید.

سازمان دهندگان نمایشگاه بین المللی ساختمان UzBuild اطمینان دارند که حضور شرکت های جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه بین المللی به برقراری تماس های جدید و تحکیم روابط دوجانبه بین ازبکستان و جمهوری اسلامی ایران یاری خواهد نمود.

انتهای پیغام/ح

منبع: خبرگزاری فارس

به "حضور ایران در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان برای نخستین بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ایران در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان برای نخستین بار"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید