جمعیت هلال احمر کشور از فدراسیون قایقرانی تجلیل کرد

جمعیت هلال احمر کشور در مراسمی از جامعه ورزشی و هنری کشور که در جریان حادثه سیل به صورت داوطلبانه به هم وطنان امدادرسانی کردند تجلیل کرد.

جمعیت هلال احمر کشور از فدراسیون قایقرانی تجلیل کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، سازمان هلال احمر کشور در مراسمی از جامعه ورزشی و هنری کشور که در روزهای سیل کنار مسئولان و مردم حادثه بودند و امدادرسانی کردند تجلیل کرد.

در این مراسم که با حضور علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و اهالی ورزش و هنر کشور برگزار گردید از فدراسیون قایقرانی ایران نیز به پاس کوشش های شبانه روزی ورزشکاران، مربیان و مسئولانش در امدادرسانی به هم وطنان حادثه دیده تجلیل کرد.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی که در این مراسم حضور داشت گزارشی جامع از کوشش های قهرمانان قایقرانی در روزهای سیل ارائه داد و از امدادرسانی هیئت های استانی قایقرانی به هم وطنان سیل زده صحبت کرد.

علی اصغر پیوندی در این مراسم اظهار کرد: سیل هولناک و دردناک برای مردم استان های لرستان، گلستان، مازندران و خوزستان رنج فراوانی ایجاد کرد. ضروری است از همدلی همه مردمان و اقشار جامعه که به فکر هموطنان خود بوده اند، تقدیر و قدردانی داشته باشم.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور همچنین تاکید نمود: در این میان ضروری است از تمام ورزشکاران، جامعه ورزشی عزیز که با ابراز همدردی، همراهی و یاری خیرخواهانه خود به یاری دیگر مردمان کشور شتافتند، تقدیرو تشکر کنم. امیدوار هستم زحمات و همدردی آنها مقبول رضایت مردم واقع گردد و اجرشان نزد درگاه الهی مقبول باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جمعیت هلال احمر کشور از فدراسیون قایقرانی تجلیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمعیت هلال احمر کشور از فدراسیون قایقرانی تجلیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید