تایید نایب رئیس بارسا: نیمار می خواهد برگردد

نکته درست این است که بگوییم نیمار می خواهد به بارسلونا برگردد اما من با اینکه می گویند بارسلونا نگران قرارداد با نیمار است.

تایید نایب رئیس بارسا: نیمار می خواهد برگردد

تایید نایب رئیس بارسا: نیمار می خواهد برگردد

جوردی کاردونر، نایب رئیس باشگاه بارسلونا اخبار حاکی از تمایل نیمار، مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن برای بازگشت به نوکمپ را تأیید و در عین حال تأکید کرد که او هیچ مذاکره ای میان دو باشگاه صورت نگرفته است.

کاردونر درباره نیماری که تابستان سال 2017 با قراردادی 222 میلیون یورویی به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ راهی پاری سن ژرمن شد، به خبرنگاران گفت: الان وقت صحبت درباره بازیکنان جدید نیست. ما درگیر پروسه فروش هستیم. این پروسه ای است که در روز سی ام ماه ژوئن به پایان می رسد. نکته درست این است که بگوییم نیمار می خواهد به بارسلونا برگردد اما من با اینکه می گویند بارسلونا نگران قرارداد با نیمار است، موافق نیستم. چنین مسئله ای مطرح نیست.

نایب رئیس باشگاه بارسلونا افزود: درباره جدایی او از بارسلونا مسائل زیادی وجود داشت که من آنها را دوست نداشتم. ادعاهایی مطرح شده است مبنی بر اینکه ما نیمار را خریده ایم، اما ما هنوز با هیچ کس قرارداد نبسته ایم. ما با او تماسی نداشته ایم. نه تنها او، بلکه خیلی های دیگر دوست دارند برای بارسلونا بازی کنند. اینکه نیمار می خواهد برگردد مرا متعجب نمی کند. این اتفاق قبلاً هم در مورد بازیکنان دیگری که از بارسلونا رفته بودند، مانند سسک فابرگاس و جرارد پیکه رخ داده بود.

وی خاطر نشان کرد: نیمار بازیکن بزرگی است، اما شیوه ای که او از بارسلونا جدا شد به گونه ای بود که باید دید آیا می توان وی را برگرداند یا خیر.

کاردونر در مورد حضور گریزمان در بارسلونا نیز گفت: گریزمان؟ من می دانم که هر بازیکنی دوست دارد به بارسلونا بیاید، جایی که بهترین بازیکن تاریخ حضور داشته اند. تمام بازیکنان می توانند مشتاق پیوستن به بارسلونا باشند، اما ما باید مراقب دخل و خرج مان هم باشیم.

منبع: ایران ورزشی

به "تایید نایب رئیس بارسا: نیمار می خواهد برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید نایب رئیس بارسا: نیمار می خواهد برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید