بیانیه باشگاه توحید بوشهر: جای کمیته مشخص وضعیت در فوتبال ایران خالی بود

باشگاه توحید بوشهر پس از دریافت حق آموزش مهدی قائدی از باشگاه استقلال بیانیه ای صادر کرد و اقدام کمیته معین وضعیت فدراسیون فوتبال را ستود.

بیانیه باشگاه توحید بوشهر: جای کمیته مشخص وضعیت در فوتبال ایران خالی بود

به گزارش خبرنگاران، به دنبال صدور حکم کمیته مشخص وضعیت فدراسیون فوتبال و پرداخت حق آموزش مهدی قائدی از سوی باشگاه استقلال به باشگاه توحید بوشهر، باشگاه بوشهری بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه بدین توضیح است:

در فوتبال ایران، عادت داریم نیمه خالی لیوان و کاستی ها را پررنگ ببینیم. انتقاد ضروری است، اما نمی توان چشم را بر نیمه پر لیوان هم بست.

روزی که قرار شد این باشگاه در خصوص مطالبه حق آموزش مهدی قائدی، به کمیته مشخص وضعیت دادخواست بدهد خیلی ها گفتند آب در هاون کوبیدن است، خودتان را خسته نکنید. مگر می گردد از غول های فوتبال ایران پول گرفت؟ ما اما مصمم تر شدیم. وکیل گرفتیم و دادخواست دادیم و پیگیری کردیم. اولین پرونده حق آموزش در فوتبال ایران بر مبنای متد و فرمول جدید فیفا بود. مبلغ شاید در قبال مبالغ رایج در فوتبال ایران دندان گیر نبود، اما برای باشگاه سازنده ما تأثیرگذار بود. هم از حیث مادی و هم ایجاد انگیزه تا بدانیم دیگر قرار نیست سرمایه های مان را پرورش بدهیم و بی هیچ ثمردهی به تاراج بروند.

سال های سال جای کمیته مشخص وضعیت در فوتبال ما خالی بود. روزبه وثوق احمدی و همکاران جوان، اما کاربلد و با دانش شان بدون توجه به نام دو باشگاه رأی دادند و برای اولین بار در فوتبال ایران نه فقط پای اجرای این رأی که همه آرای قطعی خودشان ایستادند تا حق به حقدار برسد.

از همه آنها قدردانی و تشکر می کنیم و خوشحالیم که اعتماد ما به آن کمیته نتیجه داد. برای فوتبال مان فرداهای بهتر را آرزو داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانیه باشگاه توحید بوشهر: جای کمیته مشخص وضعیت در فوتبال ایران خالی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بیانیه باشگاه توحید بوشهر: جای کمیته مشخص وضعیت در فوتبال ایران خالی بود

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید