امری: بازیکنانم شخصیت بزرگ خود را نشان دادند، رمزی چند هفته ای به دور از میادین خواهد بود

اونای امری، سرمربی تیم فوتبال آرسنال می گوید از عملکرد تیمش مقابل ناپولی راضی است.

امری: بازیکنانم شخصیت بزرگ خود را نشان دادند، رمزی چند هفته ای به دور از میادین خواهد بود

به گزارش خبرنگاران، اونای امری که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) با فزونی یک بر صفر در خانه ناپولی، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 3 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا شدند، پس از این بازی گفت: به بازیکنان و کوششی که آنها در این دیدار کردند، خیلی افتخار می کنم. بازیکنانم نشان دادند که به بازی مقابل تیم های خوب در جوی خوب عادت دارند. آنها شخصیت بزرگ خود را نشان دادند. ما می خواستیم توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشته باشیم، اما ناپولی این اجازه را به ما نداد. بازیکنان ما جاگیری خوبی در زمین داشتند و در پاسکاری هم خوب عمل کردند.

امری که پیش از این سه بار متوالی سویا را به قهرمانی لیگ اروپا رسانده بود، در این باره گفت: من در این تورنمنت رشد و پیشرفت زیادی نموده ام. لیگ اروپا فرصت بزرگی به ما می دهد تا دست به کار مهمی بزنیم و فصل آینده در لیگ قهرمانان بازی کنیم. با قهرمانی در این تورنمنت این امکان برای ما فراهم می گردد تا در لیگ قهرمانان بازی کنیم، این در حالی است که در لیگ برتر تیم های زیادی برای کسب سهمیه کوشش می نمایند. لیگ اروپا و لیگ برتر اکنون برای ما رقابت های مهمی هستند.

وی همچنین در مورد مصدومیت آرون رمزی در این دیدار نیز اظهار داشت: مصدومیت او عضلانی است. در حالت عادی رمزی چند هفته ای به دور از میادین خواهد بود. او در وضعیت خوبی بود و خیلی خوب بازی می کرد، اما ما بازیکنان آماده دیگری هم داریم و باید ببینیم چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امری: بازیکنانم شخصیت بزرگ خود را نشان دادند، رمزی چند هفته ای به دور از میادین خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امری: بازیکنانم شخصیت بزرگ خود را نشان دادند، رمزی چند هفته ای به دور از میادین خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید